Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanielio CHARAKTERIS

Dominyka Vinogrodska

Pagerinti nuotaiką, pralinksminti, sumažinti įtampą - visa tai kavalieriai pasiruošę daryti šeimininkui kiekvieną dieną. Meilūs ir žaismingi, jie visą laiką išlieka pozityvūs.

Šios veislės atstovai – tai neįprastai draugiški ekstravertai, kiekviename praeivyje matantys potencialų draugą, kuriam su malonumu patikės bet kokias paslaptis.

Dėl savo unikaliai draugiškos prigimties daugeliui kitų veislių būdingas noras dominuoti – tai savybė, kuri kavalieriukams yra svetima. Jie nebando kovoti su kitais šunimis dėl įtakos ar aukštos pozicijos gaujos hierarchijoje. Dėl šios priežasties jie labai retai įsivelia į konfliktus.

Be to, kavalieriai yra labai aktyvūs. Jie visą savo energiją nukreipia pozityviems dalykams - šilumos ir emocijų savo artimiesiems suteikimui. Jų kraujyje nėra nė lašelio agresijos. Ir tokio elgesio jie tikisi iš kitų. Todėl kavalieriukus reikia apsupti meilę ir dresuoti tik švelniai ir tik žaidžiant.

Kavalieriaus karaliaus Karolio spanieliai lengvai paklūsta dresūrai, nes turi pakankamai aukštą intelektą, todėl greitai sugeba suprasti, ko iš jų reikalaujama. Kitas aukšto intelekto požymis – smalsumas. Kavalieriai – tai tyrinėtojai, kurie stengiasi suvokti viską, kas vyksta aplinkoje.

Kavalieriams ypač patinka fizinis kontaktas. Jie mėgsta glostymą ir turi labai didelę toleranciją pernelyg stipriems mažų vaikų apkabinimams.

Taigi, kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis – tai nuostabus kompanionas, kuris gali išskirtinai praturtinti savo šeimininkų gyvenimus.
Kavalieriaus pozityvumas, noras bendrauti ir unikalus gebėjimas savo švelnumu neutralizuoti šeimininko įtampą padaro jį puikiu augintiniu.
O būdingas šiam nuostabiam žmogaus draugui aktyvumas ir smalsumas ne tik įtraukia jį į šeimos veiklą, bet ir skatina tyrinėti ir mokytis iš pasaulio.

Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis - tikra dovana siekiantiems šilumos, draugystės ir nuoširdumo savo gyvenime.